Series
Ratings
39
Secret GardenRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5