Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The VanishedRated ★ 2.5
ChronicleRated ★ 3.0
The ChaseRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Ringu 2Rated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
HannaRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0