Titles you rated
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The Perfect DateRated ★ 1.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Mowgli: Legend of the JungleRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5