Titles you rated
Pretty WomanRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0