Movies
Ratings
339
Jung_eRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Harder They FallRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.5
The MasterRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The OutpostRated ★ 3.5