Series
Ratings
163
Kieta HatsukoiRated ★ 3.0
Wind BreakerRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 2.0
How to Keep a MummyRated ★ 2.5
VictoriousRated ★ 3.5
Go! AnpanmanRated ★ 2.5- JewelpetRated ★ 3.0
- 짱구는 못말려Rated ★ 3.0
- 아따맘마 리마스터Rated ★ 2.5
REBORN!Rated ★ 3.0- 짱구는 못말려Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려Rated ★ 3.0
짱구는 못말려Rated ★ 3.0- 짱구는 못말려Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 19Rated ★ 3.0
- 짱구는 못말려 18Rated ★ 3.0