Titles you rated
"Deji" Meets GirlRated ★ 1.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 2.0
ChihayafuruRated ★ 5.0
Chihayafuru 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 3.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0