Movies
Ratings
10
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0