Series
Ratings
21- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.0