Movies
Ratings
81
FuryRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.0