Movies
Ratings
14
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
2012Rated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 4.5