Movies
Ratings
327
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Haunted HouseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Monte CarloRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5