Series
Ratings
89
BootsRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
SirensRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Get EvenRated ★ 3.5