Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0