Movies
Ratings
95
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.0