Movies
Ratings
580
Last HolidayRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.0
VivariumRated ★ 0.5
Kinky BootsRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 3.5
Scary Movie 5Rated ★ 0.5
American History XRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 0.5
AmyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
RentRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 5.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
AninaRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5