Movies
Ratings
330
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.0
Emergency DeclarationRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
Sense and SensibilityRated ★ 3.0
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
My Dear EnemyRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0