Movies
Ratings
148
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0