Titles you rated
- Sharp3Rated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 3.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 5.0