Titles you rated
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0