Titles you rated
I Have a LoverRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0