Titles you rated
The GodfatherRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
SunshineRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Perfect SenseRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5