Titles you rated
District 9Rated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The Anthem of the HeartRated ★ 4.0
Little NicholasRated ★ 2.5
The Monkey KingRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5