Series
Ratings
146
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5