Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.0
Kill BoksoonRated ★ 0.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 1.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 0.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 0.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Yadang: The SnitchRated ★ 0.5