Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 1.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 1.5
Extraordinary YouRated ★ 1.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Produce 48Rated ★ 0.5
My MisterRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5