Movies
Ratings
73
The Lion KingRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0