Series
Ratings
41- SkinsRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.5