Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 0.5
GiftedRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The Ugly DucklingRated ★ 3.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 0.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 2.0
Set It UpRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0