Titles you rated
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
My Shy BossRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
EntertainerRated ★ 3.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.0