Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
The Electric StateRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
FerrariRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.0