Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0- Fairy TailRated ★ 4.0
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 1.5
Sharp1Rated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5