Titles you rated
AmadeusRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0