Titles you rated
Peter PanRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Children...Rated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0