Titles you rated
The Name of the RoseRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.0
Far from HeavenRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 3.0
Stranger by the LakeRated ★ 4.0
Sans SoleilRated ★ 4.0
The Holy MountainRated ★ 5.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 3.0
Nanook of the NorthRated ★ 3.5
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
PlaytimeRated ★ 4.0
The JudgeRated ★ 3.0
Toto the HeroRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5