Titles you rated
Bunny DropRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
Pippi on the RunRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
Pick Up ArtistRated ★ 0.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
The Flowers of WarRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0