Movies
Ratings
158
Man in LoveRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 2.5
SawRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
ValkyrieRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
The Usual SuspectsRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 2.0
National SecurityRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0