Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 3.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0