Titles you rated
First LoveRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AsuraRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
The Last DanceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0