Movies
Ratings
183
The Scent of LoveRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0