Movies
Ratings
148
26 YearsRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5