Movies
Ratings
87
The Lion KingRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
CadaverRated ★ 0.5
A Blood PledgeRated ★ 1.0
One Missed CallRated ★ 0.5
RinguRated ★ 0.5
Easy ARated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0