Titles you rated
Our MovieRated ★ 3.5- To My Lonely SisterRated ★ 3.5
- Dog Days of SummerRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 2.5
- The Road in BetweenRated ★ 2.5
- Modern Korea Season 4Rated ★ 5.0
AsuraRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5- O′PENing(오프닝) 2024 - 브래지어 끈이 내려갔다Rated ★ 1.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.5- Shoot For LoveRated ★ 2.5
- Half LiesRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0