Titles you rated
Death RaceRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
SpectreRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 2.5
Rob-B-HoodRated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 2.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0