Movies
Ratings
21
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0