Movies
Ratings
15
Tidal WaveRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0