Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0