Movies
Ratings
52
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
BargainRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Martin Margiela: In His Own WordsRated ★ 5.0
SwallowRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 3.5
The Bacchus LadyRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
FridaRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 1.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 1.5