Titles you rated
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 2.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
On AirRated ★ 5.0