Titles you rated
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
Bedtime StoriesRated ★ 4.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
Atlantis: The Lost EmpireRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.5- Timon And PumbaaRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
The Tigger MovieRated ★ 4.5
The Many Adventures of Winnie the PoohRated ★ 4.5
The AristocatsRated ★ 5.0